Biz Kimiz?

BİZ KİMİZ

Adımızı FRR Medya koyduk. Çünkü alışılagelmiş sözde 360° reklam ajanslarının arasından sıyrılmamız gerektiğinin farkındayız. Hizmet verdiğimiz markalar için fikir denen o sihirli güçten ilham alırız. Genç, dinamik ve bir o kadar da enerjik ekibimizle sizi büyütecek olan fikirleri ortaya çıkarıyoruz.

Sektördeki 10 yıllık deneyimimizle reklam verenlerimizin gereksinimleri doğrultusunda kreatif olduğu kadar çözüm odaklı işler üretiyoruz. Tüm markalarımıza titizlikle yaklaşırız. Kaliteyi hızla birleştiririz. Sektördeki son trendleri en az markalarımız kadar takip eder, yeni trendler oluşturmalarına destek veririz.

Bir tam hizmet ajansı olarak sihirli gücümüz olan fikirlerimizle markaları zaman kaybetmeden ve ekonomik bir şekilde hedeflerine ulaştırıyoruz.

NELER YAPARIZ

Çalışmalarımızı ATL (Çizgi Üstü) ve BTL (Çizgi Altı) olarak ikiye ayırıyoruz.

ATL çalışmalarımızı hazırlarken;

  • Marka konumlanmasını
  • Planlanan iletişim ve pazarlama stratejilerini
  • Yapılacak çalışmanın hedefini
  • Verilecek mesajların önemini gözetir.

Yayınlanan çalışmanın sonuçlarını sizinle birlikte değerlendirir, sorumluluk alır. Çalışmaların tüm prodüksiyon, uyarlama, ses, medya ve diğer mecra uyarlamalarında işin tam merkezinde görev alırız.

BTL çalışmalarımızı hazırlarken;

  • Çalışmaların kreatif yönünü,
  • Tasarım kalitesini, sunulmasını,
  • Çalışmaların matbaa teknikleriyle uyumunu,
  • Çalışmaların kurumsal kimliğe uygunluğunu,
  • Denetleme ve kontrol mekanizmalarının işletilmesini gözetir.

Özel Projelerde ise;

FRR Medya’da markaların özel projeleri için de stratejik ve kreatif çözümler sunarız. İç iletişim, kurumsal sosyal sorumluluk, etkinlik, lansman stratejileri ve onların tüm iletişim materyallerine uygulanması süreçlerinde beraber yürürüz.

GRAFİK TASARIM

Logo ve amblem tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, kampanya tasarımı, indoor & outdoor tasarımları, basın görseli tasarımı, ambalaj tasarımı, basılı işler (katalog, broşür, menü, afiş, v.b) gibi tüm grafik tasarım elementlerinde markanızın kalite algısını yükseltecek fikirleri tasarlıyoruz.

WEB TASARIM

Web siteniz markanızı tanıtan en önemli araçlardandır, sizin internette görünen yüzünüzdür. Bu yüzden web siteniz büyük önem taşımaktadır. İhtiyacınıza uygun, kullanıcı dostu ve mobil uyumlu web sitesi tasarlayarak markanızı daha doğru konumlandırmanızı sağlıyoruz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

İlgi çekici ve paylaşılabilir bir sosyal medya yönetimi, takipçi kazanmanın ve tutmanın tek yoludur. Doğru içerik, doğru tanıtım ve arkanızda duran doğru iş ortağı olmadan sosyal medyada başarılı olamazsınız. Markanızın finansal olarak büyümesi için sosyal olarak da büyümeniz gerekmektedir. Sosyal medya yöneticilerimizle hedef kitle analizinizi yapıyor ve kitlenize en uygun dili kullanarak markanızı konuşturuyoruz.

VİDEO PRODÜKSİYON

Herkesin bir fikri olabilir ama bizim iyi fikirlerimiz var. İyi bir reklam filmi iyi fikirlerden geçer. İyi fikirler ise genç, dinamik ve enerjik bir ekiple ortaya çıkar. Reklam filminizi ekibimizle düşünüp, bulup, kurgulayıp, çekiyoruz. Size de keyifle izlemesi kalıyor.

DİJİTAL PAZARLAMA

Dijital pazarlama ve sosyal medya pazarlama faaliyetlerinizi, rakiplerinize karşı üstünlük sağlayacak etkili yol haritalarıyla, maksimum verim alacak hale getiriyoruz. 360° tüm medya planlama ve satın alma ihtiyaçlarınız için size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bütçenizi doğru kullanmak, şeffaf raporlama sistemleriyle kattığımız farkı görmek ve de önemlisi reklamlarınızdan maksimum dönüş sağlamayı hedefliyorsanız, sosyal medya pazarlama, influencer pazarlaması, programatik ve performans pazarlama da dahil olmak üzere 36° medya planlama ve satın alma ihtiyaçlarınız için her zaman yanınızdayız.

DİJİTAL VE GELENEKSEL PR

Dijital iletişim kanallarının yükselişi oyunun kurallarını değiştirdi. Markanızın gücünü yeni nesil medyada korumak ve geliştirmek için dijital iletişimin kurallarını bilen ve etkin biçimde uygulayan bir çözüm ortağınız olarak buradayız. Herkesin aynı cümlelerle konuştuğu bir iletişim çağında fark oluşturmanızı sağlayacak sözcükleri sizin için özenle seçiyor ve doğru mesajı doğru kitlelere ulaştırıyoruz. Geleneksel PR dinamiklerini yeni medyanın ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde yöneten yetkin ve tecrübeli ekibimizle stratejik iletişim danışmanlığı, medya planlama, medya ilişkileri ve lider iletişimi gibi konularda güvenilir iş ortağınız olarak hizmetinizdeyiz.

PROFESYONEL FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Tanıtım süreçlerinin her evresinde fotoğraf en önemli malzeme olmuştur. Ürün ne olursa olsun daima en iyi görsellere ihtiyaç duyar. Endüstriyel ürünlerden, yiyecek ve içecek ürünlerine, sanayiden modaya, mimari yapılardan sağlık sektörüne, lojistik hizmetine kadar her alanda; şirketler ürün ve hizmetlerini ne kadar iyi üretirse üretsin kaliteli görselleri olmadan pazarlama ve satış süreçlerinde zayıf kalacaklardır. FRR Medya olarak tam da buna uygun işler yapıyor ve sizin görsel ihtiyacınızı en doğru ve en kaliteli şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

placeholder

OUTDOOR REKLAM

Outdoor reklam, hedef kitlenin günlük rutini içerisinde gördüğü reklamlara açık hava reklamcılığı ile hedef kitlelere aracısız ulaşmak, bilinçaltında yer etmek, prestij sahibi olmak isteyen firmalar tarafından tercih edilir. Bina giydirmeden otobüs duraklarında gördüğünüz afişlere kadar geniş bir alanda uygulanan açık hava reklamları günümüzde oldukça hızlı bir şekilde gelişmiş ve neredeyse tüm yaşam alanlarımızda varlık gösterir hale gelmiştir. Açık hava reklamları uygun şartlarda uygulanmadıkları zaman hem firmanın imajını hem de şehrin çehresini olumsuz olarak etkileyebilir. Halkın yoğun olarak bulunduğu alanlarda pek çok firmanın rekabet içerisinde gerçekleştirdiği açık hava reklamcılığında bir adım öne çıkmak için sizlere kreatif fikirler sunuyoruz.